"Okiem FARMACEUTY" Szkolenie - 6 kwietnia 2016 r., Hotel Bristol, ul. Krakowskie Przedmieście 42/44, Warszawa

Federacja Suplementów zaprasza na szkolenie pt. "Okiem Farmaceuty". Szkolenie skierowane do przedstawicieli handlowych, którzy mają bezpośredni kontakt z farmaceutami.

Szkolenie poprowadzi dr n.farm. Marek Malinowski, członek Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego, Izby Aptekarskiej (zastępca Okręgowego Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej) oraz członek Rady Naukowej miesięcznika branżowego „Gazeta Farmaceutyczna”.

Opis szkolenia:

files/szkolenie-Okiem-Farmaceuty.pdf

Zainteresowanych prosimy o pobranie i odesłanie formularza rejestracyjnego na adres Federacji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Formularz Rejestracyjny:

files/FORMULARZ-REJESTRACYJNY---06.04.2017.pdf

 

Dr n.farm. Marek Malinowski,

jest absolwentem Wydziału Farmaceutycznego WUM w Warszawie. Tytuł magistra farmacji uzyskał w 2000 r. W tym też roku rozpoczął studia doktoranckie. Podczas studiów kilkakrotnie odbywał staże naukowe  jako stypendysta w Instytucie Farmaceutycznym w Bonn a także w Narodowym Instytucie Immunologii w New Delhi.  Pracę doktorską  obronił w 2007 r.  

Kariera zawodowa to praca naukowo-badawcza i dydaktyczna m.in. w Katedrze Farmakognozji i Molekularnych Podstaw Fitoterapii Wydziału Farmaceutycznego WUM (asystent, adiunkt), działalność naukowo - publicystyczna  i wykładowo - szkoleniowa.
W przebiegu kariery zawodowej prowadził szkolenia dla farmaceutów w ramach tzw. szkoleń ciągłych (szkoleń punktowanych), wykładał w Polskim Towarzystwie Farmaceutycznym. Jest autorem licznych publikacji z zakresu nauk farmaceutycznych i doradztwa farmaceutycznego w czasopismach m.in. : „Gazeta Farmaceutyczna”, „Puls Farmacji” i „Dbam o zdrowie”.  Obecnie pracuje na stanowisku doradcy ds. farmaceutycznych w sieci aptek DOZ a także jako farmaceuta w aptece.  Ponadto sprawuje społecznie funkcję prezesa zarządu Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Farmaceutów „Perspektywa 2030” a także członka grupy eksperckiej Federacji Suplementów.
Jednocześnie z osobistą pasją i zaangażowaniem kieruje się w stronę  prowadzenia wykładów i szkoleń związanych z produktem leczniczym, farmakoterapią oraz doradztwem.
Ta praca przynosi mu wiele satysfakcji i zadowolenia osobistego. Również w opinii zleceniodawców a także licznych słuchaczy – farmaceutów w całej Polsce, wartość  merytoryczna jego wykładów, łatwość nawiązywania kontaktu ze słuchaczami i umiejętność utrzymywania ciągłego zainteresowania tematem są niewątpliwymi walorami charakterystycznymi dla tego wykładowcy. Zaletami są również wysoka kultura osobista, nieprzerwana praktyka apteczna oraz znajomość środowiska farmaceutycznego w całej Polsce.
W dotychczasowej karierze szkoleniowo - wykładowej współpracował z licznymi firmami farmaceutycznymi w zakresie przygotowywania i prowadzenia szkoleń produktowo – medyczno – sprzedażowych.
Marek Malinowski posiada liczne nagrody i wyróżnienia. Jest czynnym członkiem Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego, Izby Aptekarskiej (pełniąc także funkcję zastępcy Okręgowego Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej) oraz Rady Naukowej miesięcznika branżowego „Gazeta Farmaceutyczna”.