"Lista Stu - najbardziej wpływowych osób w ochronie zdrowia"

W kolejnej już XIV edycji plebiscytu organizowanego przez redakcję „Pulsu Medycyny” prof. Alicja Chybicka i prof. Henryk Skarżyński zostali wyróżnieni jako postacie, które wywarły największy pozytywny wpływ na polski system ochrony zdrowia i polską medycynę w 2016 roku. Impreza, już tradycyjnie, odbyła się w stołecznym hotelu Bristol, w której udział wzięli przedstawiceile Polskiej Federacji Suplementów.

 

 

Najbardziej wpływową osobą w polskiej medycynie został znany laryngolog, twórca Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu w Kajetanach oraz Światowego Centrum Słuchu, przywracający słuch niedosłyszącym i niesłyszącym, prof. Henryk Skarżyński.
Najbardziej wpływową osobą w polskim systemie ochrony zdrowia została prof. Alicja Chybicka, twórczyni Przylądka Nadziei, kliniki onkohematologicznej we Wrocławiu, jednej z najładniejszych w Europie.

 

  

Polska Federacja Suplementów gratuluje także Pani Małgorzacie Gałązka-Sobotka (Uczelnia Łazarskiego w Warszawie) wysoko sklasyfikowanej na tegorocznej liście.

Wszystkim wyróżnionym garatulujemy!!!