Małgorzata i Maciej Adamkiewicz - ADAMED - laureatami konkursu Polski Przedsiębiorca 2015 Gazety Polskiej Codziennie

W dniu 21 września br. odbyła się uroczysta gala I edycji konkursu "Polski Przedsiębiorca 2015 Gazety Polskiej Codziennie". Przedstawicele naszej Federacji mieli przyjemność osobiście pogratulować laureatom Pani Małgorzacie i Maciejowi Adamkiewicz - ADAMED sp. z o.o., tytułu Polski Przedsiębiorca 2015 w kategorii: INNOWATOR.

  

Konkurs „Polski Przedsiębiorca 2015 Gazety Polskiej Codziennie” ma za zadanie wyłonić najlepszych polskich przedsiębiorców, pokazać najbardziej pomysłowych i innowacyjnych, nagrodzić filantropów, pochwalić się eksporterami produktów z etykietą „Made in Poland”, wskazać tych małych i średnich z potencjałem na awans do grona wielkich.

Pierwsza edycja Konkursu zakończyła się uroczystą Galą 21 września 2016 roku w „Fortecy Kręglickich” w Warszawie. Podczas tego wieczoru uhonorowano najlepszych polskich biznesmenów i przedsiębiorców w pięciu kategoriach:
    eksporter,
    innowator,
    lider przemysłu,
    reprezentant małych i średnich przedsiębiorstw
    filantrop.
Do wskazania nominowanych i wyłonienia laureatów nagród w Konkursie zaproszeni zostali wybitni przedstawiciele świata akademickiego, przedstawiciele resortów odpowiedzialnych za rozwój, naukę, finanse, wysokich rangą urzędników państwowych, autorytety z dziedziny ekonomii i gospodarki, przedstawicieli partnerów.

Federacja Suplementów z radoscią przyjeła informację, że spośród przedsiębiorców w kategorii innowator, uhonorowani zostali producenci suplementów diety.
Raz jeszcze gratulujemy!!!